02.02.2026 / Xəbərlər
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq, Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Ramin Məmmədov fevralın 5-də Sumqayıt şəhəri, Abşeron və Xızı rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-da Sumqayıt şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Sumqayıt şəhəri, Zülfü Hacıyev küçəsi, 53) keçiriləcək.
Komitənin fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun olaraq, qəbulda iştirak etmək istəyən vətəndaşlardan Dövlət Komitəsinin Abşeron-Xızı regional bölməsinə (əlaqə vasitələri: (070) 275 88 33, chairman@scara.gov.az, dk-sumgayit@scara.gov.az) müraciət etmələri xahiş olunur.

Chairman of the State Committee to hold citizens’ reception in Sumgait
In accordance with the schedule of citizen receptions held by the heads of central executive authorities and other administrative bodies in cities and districts, Ramin Mammadov, Chairman of the State Committee for Religious Affairs, will meet with citizens from Sumgait city and the Absheron and Khizi districts on February 5.
The reception will start at 11:00 a.m. at the Heydar Aliyev Center in Sumgait (address: 53 Zulfugar Hajiyev Street, Sumgait).
Pursuant to the Committee’s mandate, citizens wishing to participate in the reception are requested to contact the Absheron–Khizi regional division of the State Committee via the following: